Naše služby

Fotograf na stužkovú | Kameraman na stužkovú | DJ na stužkovú

Oznamká a triedne fotenie stužková

01

Oznamká a triedne fotenie

Prídeme Ťa odfotiť ešte pred stužkovou! Spravíme Ti fotky na oznamká alebo na tablo a tiež spoločnú foto celej triedy. Fotíme priamo u Teba v škole a môžeš si vybrať medzi bielym a čiernym plátnom. Spoločné a skupinové fotky fotíme v exteriéri v okolí školy.

Každý z Tvojich spolužiakov dostane 2-3 upravené vyretušované fotky, ktoré môže poslať priamo na tlač alebo pohotovo upnúť na Badoo.

02

Fotky zo stužkovej

My síce áno, ale fotky nestarnú. S našimi fotkami budeš na Tvoj veľký deň spomínať iba s úsmevom na tvári a cigarou v ruke.

Náš fotograf pre Teba nafotí celý priebeh stužkovej a tiež fotky z fotokútiku, ktorý Ti požičiame aj spolu s rekvizitami na celú stužkovú zadarmo (teda ak si objednáš aspoň dve naše služby). Následne na fotkách spraví korekciu farieb a základnú úpravu.

03

Video zo stužkovej

Dynamické a záživné video Ti naši starší kolegovia z konkurencie väčšinou neponúknu. My áno. S našim videom budeš prežívať stužkovú opakovane.

Spravíme Ti dva typy videí. Krátke, ktoré má 4 až 7 minút a dlhšie, ktoré striháme do dĺžky 25 až 40 minút. V dlhšom nájdeš navyše príhovory, rozhovory a zákulisie, avšak je postrihané tak, aby Ťa bavilo sledovať ho až do konca a zároveň si si na neho nemusel vyhradiť celý večer.

04

DJ a osvetlenie stužkovej

Na stužkovú Ti prinesieme reprezentatívne osvetlenie a vkusnú hudbu od DJ-a v Tvojom veku. Ak nám priestory dovolia, tak aj trochu dymu.

Správne nasvetlenie a dobrá hudba sú základom pre príjemný večer a dobrý dojem. To Ti my zabezpečíme v podobe kompletného nazvučenia a osvetlenia sály. Samozrejmosťou sú mikrofóny a tiež generálna skúška.

Stužkovú máš iba raz. Zahraj to s nami na istotu.

Nestrachuj sa o to, ako dopadnú Tvoje spomienky. U nás sú v dobrých rukách a preto Ti náš DJ zabezpečí popiči zábavu, fotografka pamätné fotky a kameramani záživné videá.

Poďme to odpáliť!

Kontaktuj nás.

Nemusíš mať strach, všetko je zatiaľ nezáväzné. Pokojne sa opýtaj, čo potrebuješ.  Stužkári
  Nezabudni nám dať vedieť o aké služby máš záujem a kedy sa stužková bude konať.​
  Mail:
  kabinet@stuzkari.eu
  Mobil / WhatsApp:
  +421 951 029 305
  Adresa:
  Černyševského 10, 851 01 Bratislava